Jennifer Lopez heq 'maskën', duket kaq joshëse

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez heq 'maskën', duket kaq joshëse

Nga: H.O. Më: 2 nëntor 2020 Në ora: 08:54
Jennifer Lopez dhe i fejuari i saj Alex Rodriguez

Ata festuan Halloween duke u veshur me veshjet e ikonave të muzikës Madonna dhe Bruce Springsteen.

Dhe një ditë më vonë Jennifer Lopez dhe i fejuari i saj Alex Rodriguez u kthyen përsëri në rolet e tyre kur dolën për darkë në lagjen e të pasurve në Soho./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat