Kida një bionde e zjarrtë edhe në veshje sportive

Bota e Yjeve

Kida një bionde e zjarrtë edhe në veshje sportive

Më: 18 nëntor 2020 Në ora: 17:51
Kida

Pas punës në studio, Kida këto ditë po i kalon duke u relaksuar në shoqëri të nënës dhe mikeshës së saj.

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun nuk i lë anash postimet në rrjetet sociale ku edhe ka shumë adhurues që mezi presin ta shohin.

Kida ndër të tjera është e njohur edhe si një vajzë me shumë stil, prandaj edhe imazhet që publikon shfaqet përherë unike.

Sot ajo ka sjell disa fotografi ku shihet në veshje sportive, teksa vë në fokus linjat seksi të trupit.

“Fluturo me mua” ka shkruar Kida në mbishkrimin e imazheve.

Ndryshe, kënga saj e fundit është “Edhe sa” ku këngëtarja erdhi shumë më ndryshe se zakonisht. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat