Bukuroshja e Naimarit sensacion në internet

Bota e Yjeve

Bukuroshja e Naimarit sensacion në internet

Nga: B.S. Më: 19 nëntor 2020 Në ora: 08:18
Natalia Barulich

Me fotografi tërheqëse në Instagram, manekenia amerikane me rrënjë kroate, 28-vjeçarja Natalia Barulich, çdo ditë i kënaq mbi 3,5 ndjekës.

Pasi që para do kohe ka bërë të ditur se është në lidhje me njërin prej futbollistëve më të mirë të botës, Neimarin, kjo manekene është gjithnjë e më e popularizuar.

Natalia ka lindur në Los Angelos dhe ka rrënjë kubane e kroate.

Është e ditur se babai i saj, një ndërmarrës nga Zagrebi, ka vendosur të kalojë jetën në anën tjetër të oqeanit.

Krahas profesionit të modeles, Natalia është edhe ish balerinë, e cila paraqitet në spotin e Britney Spearsit ‘Work B**ch’. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat