Bikinet e shkurta ia tregojnë trupin, bluza e mbulon sadopak

Bota e Yjeve

Bikinet e shkurta ia tregojnë trupin, bluza e mbulon sadopak

Nga: H.O. Më: 19 nëntor 2020 Në ora: 18:34
Bar Rafaeli

Bar Rafaeli ka ndarë disa foto të veshura me bikine në Instagram gjatë ditës së enjte.

Supermodelja 35 vjeqare mori vëmendjen kur u shfaq me rrobat e banjos nga Candice Swanepoel, Tropic of C, me një bluzë të bardhë dhe qorape gri./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat