Cardi B reklamon Lamborghinin dhe nxjerr gjoksin

Bota e Yjeve

Cardi B reklamon Lamborghinin dhe nxjerr gjoksin

Nga: B.S Më: 20 nëntor 2020 Në ora: 11:33
Cardi B

Ajo është e njohur për stilin e saj të jetës ekstravagante dhe blerjet e shtrenjta.

Dhe Cardi B u sigurua që ta dëshmojë edhe njëherë këtë, derisa ajo tregoi Lamborghinin e saj, përmes një fotoje që ndau në Instagram të premten, përcjell Bota sot.

Reperja 28 vjeçare, duket mjaft seksi teksa ka pozuar me një korse blu dhe pantallona të ngjashme, duke treguar kështu dekoltenë e hapur.

Ajo është shfaqur mjaft seksi, duke ekspozuar gjoksin bombastik./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat