E zvogëloj gjirin me operacion, por prapë pozon me bikine

Bota e Yjeve

E zvogëloj gjirin me operacion, por prapë pozon me bikine

Nga: H.O. Më: 20 nëntor 2020 Në ora: 18:19
Bianca Gascoingne

Ajo kohët e fundit iu nënshtrua një operacioni për zvogëlimin e gjirit duke i bërë nga madhësia e famshme prej 34E në 34B.

Dhe Bianca Gascoingne u shfaq edhe njëherë me madhësinë e saj të plotë të gjoksit, kur ajo pozoj me të brendshme të errëta në xhirimin e saj të fundit para operacionit./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat