Demi pozon pa sytjena, nxjerr gjoksin në xhaketën e hapur

Bota e Yjeve

Demi pozon pa sytjena, nxjerr gjoksin në xhaketën e hapur

Nga: B.S Më: 21 nëntor 2020 Në ora: 12:11
Demi Rose

Ajo është e njohur në gjithë botën për format e saj trupore.

Dhe Demi Rose nuk ka pse t'i fshehë ato por i ekspozon vazhdimisht, përcjell Bota sot.

Të premten, ajo publikoi foto e veshur sportive, që kishte vënë në pah gjoksin shpërthyes pa sytjena, me xhaketën e hapur krejtësisht.

Ajo ekspozoi asetet e saj, derisa po merrte rreze dielli e mbëshetur për muri.

Ndryshe, ajo po qëndron në Ibiza, për realizimin e seteve fotografike./BS/

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat