Plazh në nëntor, ylli shfaqet seksi në bikini

Bota e Yjeve

Plazh në nëntor, ylli shfaqet seksi në bikini

Nga: B.S Më: 21 nëntor 2020 Në ora: 12:17
Francesca Allen

Ajo është e njohur për figurat seksi trupore dhe stilin e saj.

Dhe Francesca Allen i tregoi asetet në mënyrën më të mirë, derisa po lahej në det gjatë pushimit në Turqi, përcjell Bota sot.

Ylli i Love Island dukej teket seksi në bikini dypjesëshe.

Bukuroshja tregoi të pasmet seksi, gjoksin tërheqës dhe barkun e sheshtë.

Me flokët e lëshuar, ajo dukej për mrekulli, duke bërë plazh në nëntor./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat