Gwen Stefani vë në fokus unzën 500 mijë dollarëshe nga fejesa me Blake Shelton

Bota e Yjeve

Gwen Stefani vë në fokus unzën 500 mijë dollarëshe nga fejesa me Blake Shelton

Më: 21 nëntor 2020 Në ora: 18:46
Gwen Stefani dhe Blake Shelton

Gwen Stefani së fundmi ka bërë të ditur fejesën me Blake Shelton, pesë vite që kaluan së bashku.

Këngëtarja e njohur pranoi propozimin e ëmbël nga muzikanti, ndërsa shkrepën edhe imazhe nga momenti i lumtur, shkruan Daily Mail.

Ndërkohë, Gwen është parë duke shëtitur në rrugët e Beverly Hills, teksa fansat vërejtën një detaj teka ajo.

Bëhet fjalë për unazën e fejesës, vlera e të cilës arrin 500 mijë dollarë, të cilën ia dhuroi Shelton.

Ajo shfaqej me një veshje komode, teksa lëvizjet e saj me duar i theksuan unazën unike e me shkëlqim.

Fytyra e saj ishte mjaft e mbuluar përmes një palë syzeve, përfshirë edhe maskën mbrojtëse kundër COVID-19.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat