Adrola Dushi vjen me fotografi artistike, merr vëmendjen e fansave

Bota e Yjeve

Adrola Dushi vjen me fotografi artistike, merr vëmendjen e fansave

Më: 21 nëntor 2020 Në ora: 22:42
Adrola Dushi

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, është ndër më të komentuara në estradën shqiptare.

Një gjë e tillë vjen pasi ajo në mënyrë të vazhdueshme ndan të pathëna nga jeta e saj, në rrjete sociale dhe paraqitje televizive.

Por, në një postim në rrjetin social Instagram, e gjithë vëmendja është përqendruar në pozat e reja të saj.

Bukuroshja brune ka ndarë një fotografi artistike, ndërsa ka zgjedhur të përdor fare pak makijazh.

Përpos që fokusoi bukurinë natyrale, Adrola shihej se kishte mbuluar tiparet trupore përmes një këmishe më ngjyrë të errët.Vlen të përmendet se Dushi shquhet për suksesin në fushën e modelingur, teksa u bë edhe figura e disa brendeve të njohura.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat