Ndryshimit të flokëve nuk po i reziston dot as Kate Middleton

Bota e Yjeve

Ndryshimit të flokëve nuk po i reziston dot as Kate Middleton

Më: 22 nëntor 2020 Në ora: 08:31
Kate Middleton

Dukesha e Cambrige ka bërë një ndryshim në flokë.

Kate Middleton është gati të bëjë ndryshime delikate në flokët e saj por me një ndikim të madh.

Ndërsa duket sikur ajo ka ndërruar gjërat përsëri, së fundmi Kate Middleton, ka bërë një ndryshim në pamjen e saj, ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Image
Kate Middleton

Në një video të re që ajo regjistroi për nder të projektit të saj fotografik “Hold Still”, Dukesha e Kembrixhit debutoi me flokë të verdhë të artë, dhe duket se fansat po e pëlqejnë këtë ngjyrë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat