Bleona Qereti nuk i njeh vitet, sa në top formë që duket!

Bota e Yjeve

Bleona Qereti nuk i njeh vitet, sa në top formë që duket!

Më: 22 nëntor 2020 Në ora: 08:32
Bleona Qereti

Ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor, megjithatë ajo është tejet aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, Bleona Qereti ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram.

Si çdo herë, ajo duket kaq e thjesht dhe e bukur.

Image
Bleona Qereti

Padyshim, bukuria e saj është për çdo lëvdatë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat