William dhe Kate humbin dikë shumë të dashur

Bota e Yjeve

William dhe Kate humbin dikë shumë të dashur

Nga: H.O. Më: 22 nëntor 2020 Në ora: 19:17
Princi William dhe Kate Middleton

Princi William dhe Kate Middleton janë me zemër të thyer pasi qeni i tyre i dashur Lupo vdiq gjatë fundjavës.

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit ndanë një fotografi të këlyshit të tyre të dashur këtë mbrëmje.shtë para

Një foto e qifiti mbretëror është publikuar në rrjetet sociale, bashkë me djalin e tyre.

Poashtu edhe një tjetër foto është paraqitur me princin e vogël dhe qenin e dashur Lupo./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat