"Ai është i imi", marrin fund spekulimet

Bota e Yjeve

"Ai është i imi", marrin fund spekulimet

Nga: H.O. Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 09:54
Maura Higgins dhe Chris Taylor

Maura Higgins dhe Chris Taylor kanë konfirmuar se janë në një lidhje, pas disa muajsh spekulime.

Yjet e dikurshme të Love Island të martën në Instagram kanë publikuar një foto të përbashkët shumë të dashuruar nga pishina në Dubai.

Maura 29 dhe Chris 30 vjeqar vështronin me dashuri njëri tjetrin në foto duke buzëqeshur më kënaqësi dhe ku Maura shkroj se "Ai është i imi".

Për dyshen është thënë për disa muaj me radhë se janë në një lidhje dashurie, ndërsa ky postim i dha fund spekulimeve./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat