Rihanna e maskuar, mezi që dallohet

Bota e Yjeve

Rihanna e maskuar, mezi që dallohet

Nga: H.O. Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 10:00
RIhanna

Rihanna vështrië që dallohej kur doli nga restauranti i saj i preferuar Giorgio Baldi në Santa Monica të martën në mbrëmjen.

Këngëtarja 32 vjeqare kishte veshur një kapelë bejsbolli të Departamentit të Zjarrëfikësve në Los Angelos dhe një maskë fytyre që mbulonte pjesën më të madhe të fytyrës së saj, derisa largohej nga restauranti.

Ajo kishte veshur një triko të kuqe të hapur nën një xhaketë të kuqe leshi dhe xhinse.

Rihanna kishte fshehur mirë fytyrën në paraqitjen e saj të mbrëmshme./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat