Kejvina Kthella bëhet 'nuse'

Bota e Yjeve

Kejvina Kthella bëhet 'nuse'

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 10:58
Kejvina Kthella

Kejvina pozoi me fustan nusërie në fotosesionin e fundit.

Kejvina Kthella është emër shumë aktiv, e cila vazhdimisht realizon fotosesione të reja.

Modelja, së fundi ka shpërndarë disa fotografi të reja nga seti fotografik, në të cilin shfaqet me fustan nusërie.

Në këto imazhe, Kejvina dukej për mrekulli, ndërsa pranoi komente e pëlqime të shumta nga ana e ndjekësve.

Në këto fotografi, modelja vuri në pah format trupore në fustanin e bardhë dhe po ashtu tiparet e fytyrës.

Kejvina është emër që në fushën e modës ka bashkëpunuar edhe me brende të njohura nga e gjithë bota, siç është “Guess”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat