Lazio fiton në Champions, tifozja seksi çmend rrjetin

Bota e Yjeve

Lazio fiton në Champions, tifozja seksi çmend rrjetin

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 14:30
Anna Falchi

Lazio fitoi mbrëmjen e djeshme në Champions League ndaj Zenit, por nga të gjithë tifozët e skuadrës romane më shumë duket se është gëzuar Anna Falchi.

Bukuroshja italiane ka publikuar në Instagramin e saj një foto “hot” ku shfaqet me fanellën e Ciro Immobiles.

“Një duartrokitje për skuarën time të zemrës dhe për Ciro Immobilen.

Pas 3 minutash, 25 pasimesh pa humbur topin, një supergol. Ndeshja në këmbët e tij”, shkruan mbi foto Falchi.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat