Kim Kardashian shndërrohet, shfaqet në të kuqe nga koka tek këmbët

Bota e Yjeve

Kim Kardashian shndërrohet, shfaqet në të kuqe nga koka tek këmbët

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 14:55
Kim Kardashian

Kim Kardashian me dukje krejtësisht ndryshe.

Kim Kardashian është njëra ndër figurat publike më të përfolura, kjo për shkak dukjes që ajo ka, jetës së saj private e shumëçka tjetër që e karakterizon atë.

Kim ka vëmendjen e të gjithëve në çdo veprim të saj, duke filluar kështu nga ndryshimet në dukje e duke e përfunduar deri tek detajet më të vogla.

Edhe kësaj here ajo është vënë re për ndryshimin që ajo ka bërë në dukje.

Së fundmi Kim ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram, ku duket tejet tërheqëse me flokë të kuqe, gjë që më parë nuk e kemi parë.

Ajo ka kombinuar edhe veshjen me flokët, duke u dukur kështu e gjitha e kuqe dhe mjaft interesante.

Image
foto 1.
Image
foto 2.
Image
foto 3.
Image
foto 3.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat