Pse është kaq e lumtur Kelly Brook?

Bota e Yjeve

Pse është kaq e lumtur Kelly Brook?

Nga: H.O. Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 18:11
Kelly Brook

Kelly Brook u shfaq shumë e buzëqeshur në fytyrën e saj kur u nis për në punë në Radio Heart të enjten.

41 vjeqarja e cila së fundi ka rënë në peshë dhe dukej e përsosur me veshjen e dimrit.

Ajo kishte veshur një këmishë me nuanca vjeshte dhe një xhaketë ngjyrë kafe me xhufka të mbyllur.

Ajo po ashtu kishte vënë edhe syze të zeza dhe qizme lëkure./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat