Kardashianet kanë gjithqka për të shitur

Bota e Yjeve

Kardashianet kanë gjithqka për të shitur

Nga: H.O. Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 18:29
Kim Kardashian

Java e Falendërimeve duket se ka të bëjë me shitjet e familjeve Kardashian dhe Jenner.

Yjet e Keeping Up With The Kardashians kanë punuar jashtë orarit për të shitur produktet e tyre për Black Friday.

Kim me 192 milionë ndjekës, Kourtnet 103 milionë ndjekës dhe Khloe me 123 milionë ndjekës të gjitha kishin artikuj për të shitur sikurse Kylie Jenner me 201 milionë ndjekës që mbushi instagramin e saj me imazhe.

Padyshim faqet e tyre në instagram këto ditë ishin ndër më të klikuarat./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat