Modelja nga Dubai na përshendet me foto joshëse

Bota e Yjeve

Modelja nga Dubai na përshendet me foto joshëse

Nga: H.O. Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 18:35
Amy Willerton

Ajo po shijon ditët e dimrit me diell në Dubai me të fejuarin e saj Daniel Day dhe vajzën Demelza, 11 muajshe.

Dhe të hënën Amy Willerton shijoj pak kohë për vetën e saj, derisa modelonte me një palë bikine të vogla PrettyLittleThing gjatë një ditë e vetme në plazh.

Ish ylli i I'm A Celebrity është paraqitur me një palë rroba të gjelbërta ulliri, derisa qëndronte në oqean dhe në rërë.

Veshja e saj e paktë tregonte qartë linjat e saj për lakmi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat