Luana Vjollca me poza joshëse nga makina e saj luksoze

Bota e Yjeve

Luana Vjollca me poza joshëse nga makina e saj luksoze

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 08:48
Luana Vjollca

Luana Vjollca është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Biondja, e cila ka kaluar mbi një milion fansa në Instagram, vazhdon të marrë vëmendje me secilën paraqitje që bën.

Artistja e njohur kësaj radhe ka ndarë disa fotografi atraktive nga makina luksoze, në të cilat njëherësh vë në pah linjat atraktive.

Image

E shfaqur tërësisht në të zeza, biondja ka arritur të duket në formë të mahnitshme dhe me plot stil.

“Duke shkëlqyer si yjet”, ka qenë mbishkrimi i imazheve.

29 vjeçarja u komplimentua mjaft shumë edhe nga ndjekësit, gjersa postimi mblodhi mijëra pëlqime.

Krahas emisionit, Luana së shpejti pritet të sjell edhe një projekt të ri muzikor. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat