Hailey Bieber tregon aftësitë e saj të gatimit

Bota e Yjeve

Hailey Bieber tregon aftësitë e saj të gatimit

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 12:08
Hailey Bieber

Hailey Bieber po tregon aftësitë e saj të gatimit në rrjete sociale.

Hailey ndau në Instagram fotografinë e saj e buzëqeshur, duke shfaqur gjelin e detit që ajo bëri për herë të parë.

Hailey është parë duke festuar në shtëpinë e saj ndërsa kishte veshur një pallto  të koombinuar me pantallona të zeza dhe buzëkuq të kuq duke i dhënë më shumë shkëlqim fytyrës së saj.

“Gatuese për herë të parë e gjelit të detit (jo nuk është djegur) Gëzuar festën e Falënderimeve”, shkroi Bieber në mbishkrimin  e fotografisë së ëmbël, duke u thënë të gjithëve se gjella e saj nuk është djegur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat