Kate Middleton kalon mbretëreshën dhe Meghan, kurorëzohet pjesëtarja e familjes mbretërore më me stil në botë

Bota e Yjeve

Kate Middleton kalon mbretëreshën dhe Meghan, kurorëzohet pjesëtarja e familjes mbretërore më me stil në botë

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 12:07
Kate Middleton

Kate Middleton , Dukesha e Kembrixhit, është gruaja e Princit William , të dy 38 vjeç. Nëna e tre fëmijëve është vlerësuar për pamjen e saj elegant në një sondazh të ri.

Kur princesha merr pjesë në ngjarje, shumë njerëz do ta shikojnë atë për të parë se çfarë ka veshur. Kombinimet e saj në modë shpesh do të shiten shumë shpejt ndërsa fansat mbretëror përpiqen të kopjojnë stilin e saj.

Ndikimi i Kate nuk ka kaluar pa u vënë re pasi ajo tani ka mundur të gjithë mbretërit në një listë me të famshmit më elegant. Ky rezultat është pjesë e një sondazhi nga platforma globale për industrinë luksoze FARFETCH.

Image

Sondazhi ndërkombëtar u kërkoi 14,000 të rriturve nga e gjithë Evropa të komentonin se kush besonin se ishin ikonat më të mëdha të stilit.

Kate fitoi me të vërtetë vendin e saj si mbretëresha më në modë pasi ishte e vetmja anëtare e familjes që hyri në dhjetë të parat. Dukesha e Kembrixhit mori një mbresëlënëse prej 24 për qind të votave nga ata që u anketuan.

Sidoqoftë, ajo për pak e humbi vendin e parë ndërsa këngëtarja dhe stilistja Victoria Beckham mori epërsinë.

Image

Renditja e sondazhit:

Victoria Beckham

Kate Middleton

Chiara Ferragni

Olivia Palermo

Ellie Goulding

Alexa Chung

Jane Birkin

Anna Cleveland

Lizzy Hadfield

Bonnie Strange

Ndërsa ka rregulla stili që duhet të ndiqen nga të gjithë mbretërit, Kate arrin të dallohet nga familja. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat