Kendall Jenner duket e mahnitshme në një jelek të thurur

Bota e Yjeve

Kendall Jenner duket e mahnitshme në një jelek të thurur

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 13:28
Kendall Jenner

Jenner është ngritur në krye të listës së modeleve që kur bëri debutimin e saj në Javën e Modës në vitin 2014.

Ylli i KUWTK, ndryshoi veshjen e saj dhe në një shëtitje në New York u pa në një kombinim që nxori në pah ndjenjat e vjeshtës me anë të ngjyrave.

Jenner, së bashku me disa nga miqtë e saj më të afërt, ishte duke pirë një filxhan kafe të nxehtë, ndërsa ishte ulur në oborrin e një kafeneje aty pranë.

Image

Ajo dukej se kishte vendosur pak ose aspak grim dhe flokët e saj zeshkane ishin ndarë në mes dhe të modeluara në valë të lirshme.

Me një jelek portokalli të thurur Jenner iu bashkua trendit për veshje të thurura që këtë vit ishte një nga trendet kryesore të sezonit.

E të gjithë veshjen Kendall e kishte kombinuar me çizme lëkure ngjyrë kafe që kishin detaje të qepura në të verdhë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat