Mariah Carey sjell magjinë e festave

Bota e Yjeve

Mariah Carey sjell magjinë e festave

Nga: H.O. Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 18:27
Mariah Carey

Mariah Carey po sjell magji me festat e vitit 2020 që po mbyllet.

Mariah Carey po e sjellë festën në familjet e të gjithëve që kaluan pas një viti të vështirë.

E veqanta e kësaj do të jetë ekskluzive për abonentët e Apple TV dhe është vendosur të dalë si premierë më 4 dhjetor në Sony Pictures Television.

Në këto pamje Mariah Carey është shfaqur plotë shkëlqim./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat