Një mama seksi si Lauryn Goodman, modelja mahnit me bikini duke shëtitur me të voglin e saj

Bota e Yjeve

Një mama seksi si Lauryn Goodman, modelja mahnit me bikini duke shëtitur me të voglin e saj

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 23:14
Lauryn Goodman

Ajo ka udhëtuar për në Dubai me motrën e saj Chloe dhe fëmijët e tyre.

Lauryn Goodman dukej se po shijonte diellin ndërsa u drejtua për në pishinë me djalin e saj Junior, gjashtë muajsh te premten.

Influencerja, 29-vjeçare, shfaqi fizikun e saj të pabesueshëm pas lindjes në bikini Versace.

Nuk munguan as komentet e shumta për në pas këtyre fotove.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat