Camila Cabello thotë se dashurinë e mësoi nga Shawn Mendes

Bota e Yjeve

Camila Cabello thotë se dashurinë e mësoi nga Shawn Mendes

Më: 29 nëntor 2020 Në ora: 19:14
Camila Cabello dhe Shawn Mendes

Këngëtarja e njohur, Camila Cabello, duket të jetë mirënjohëse që takoi Shawn Mendes.

Kështu të paktën është shprehur ajo në një paraqitje në rrjetin social Instagram, ku u shpreh për marrëdhënien e saj.

22-vjeçarja ka thënë se përmes të dashurit të saj ka mësuar se çka është dashuria.

Image

“Unë kam mësuar shumë për dashurinë me këtë djalë”, filloi Cabello

Ajo shpjegoi se të qenit i dashuruar nuk janë ‘vetëm momentet e lumtura që sheh në fotografi dhe video’, por momentet që shohim më thellë në vetvete.

Ndërkohë, Camila dhe Shawn, të cilët janë miq që nga 2014, nuk e çuan lidhjen e tyre në një nivel romantik deri në korrik të 2019, disa javë pas debutimit të hitit të tyre Senorita. 

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat