Fotoja që tronditi Kardashianët

Bota e Yjeve

Fotoja që tronditi Kardashianët

Nga: H.O. Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 09:33
Kim Kardashian

Pavarësisht privilegjeve, fama e Kim Kardashian që i ka dhënë asaj si miliona njerëz që përballen me natyrën e pasur të jetës në një pandemi, ajo gjithashtu është ndjerë e mbingarkuar.

Duke marrë anijen e saj të zakonshme të mediave sociale, 40 vjeqarja nënë e katër fëmijëve ndau një foto të kaosit të vitit të kaluar, derisa mbante një të trazuar të tetë vjeqares Penelope dhe vajzën North që ulëriste.

Këto pamje, Kim i përshkruajti si 2020 në një foto, derisa dukej e stresuar ndërsa po përpiqej të qetësonte situatën e trazuar.

Edhe kjo foto e Kim Kardashian ka marrë shumë vëmendje nga ndjekësit e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat