Po Drita me kë shkoi në Brezovicë? Dalin videot

Bota e Yjeve

Po Drita me kë shkoi në Brezovicë? Dalin videot

Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 16:25
Drita Stublla

Brezovica dhe Prevalla janë dy nga vendet turistike në Kosovë që në sezonin dimëror kanë një fluks të madh të vizitorëve.

E në bukuritë natyrore të Brezovicës ka shkuar edhe bukuroshja, Drita Stublla.

Ajo ka hedhur disa fotografi dhe video në Instagram ku shihet se atje shkoi me të dashurin e saj.

 

Në këtë pamje vizuele edhe kësaj radhe vëmendje ka marrë edhe pamja e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat