Në të zezë Rashel, thjesht karamel

Bota e Yjeve

Në të zezë Rashel, thjesht karamel

Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 16:44
Rashel Kolaneci

Modelja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Rashel Kolaneci, ka tunduar fansat me postimin e fundit.

Në atlete të zeza, Rashel duket vërtetë joshëse.

Si zakonisht, Rashel ka nxjerr në pah format trupore, të cilat marrin gjithmonë vëmendjen e meshkujve.

25- vjeçarja ka mbi gjysmë milioni ndjekës në Instagram dhe mbetet një nga femrat më atraktive shqiptare.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat