Demi Rose nuk ndalet, provokon me rrobat e ngushta

Bota e Yjeve

Demi Rose nuk ndalet, provokon me rrobat e ngushta

Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 20:38
Demi Rose

Demi Rose bëri të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo.

Modelja e famshme, Demi Rose, është një nga emrat më të komentuar në rrjete sociale.

Demi është e njohur për imazhet provokuese ndërsa edhe së fundmi ka vepruar njësoj.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe shpesh herë ndan imazhe dhe komentohet nga 15 milionë ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo publikoi disa Instastory ku shihej e veshur me pantallona të shkurtër ngjyrë rozë dhe po ashtu bikini që i vinte mjaft e vogël.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat