Kate Moss sfidon të gjitha, duket në formë të përkryer

Bota e Yjeve

Kate Moss sfidon të gjitha, duket në formë të përkryer

Nga: H.O. Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 09:57
Kate Moss

Kate Moss, 46 vjeqare, ka treguar bukurinë e saj që sfidon moshën, ka zbukuruar kopertinën e numrit të saj britanez të Vogue në janar 2021 të hënën.

Modelja ikonike dukej e shkëlqyeshme derisa modeloj, e cila po pozonte jo për një, por dy kopertina speciale, pas 28 vite bëri debutimin e saj në pjesën e përparme të revistës.

Kate u shfaq shumë elegante me një fustan të zi dhe kishte veshur në dekolte të vijës trupore.

Në fotot më poshtë gjeni ndryshimin e Kate Moss ndër vite, tani dhe para 28 vitesh më parë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat