Nudo dhe me këmbët e hapura në shtrat, ikona 87-vjeçare tregon se mosha është thjesht një numër

Bota e Yjeve

Nudo dhe me këmbët e hapura në shtrat, ikona 87-vjeçare tregon se mosha është thjesht një numër

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 16:34
Sandra Milo

Ikona e përjetshme dhe diva e kinemasë italiane, Sandra Milo ka pozuar nudo për kopertinën e revistës “Fleëid”.

Aktorja 87-vjeçare pozoi në shtrat me këmbët e hapura, e mbuluar vetëm me një çarçaf.

“Duke luajtur me aparatin fotografik,”- shkroi  ylli kinematografisë italiane në imazhin e nxehtë të publikuar në Instagram.

Image

Aktorja, e njohur si muza e Federico Fellinit, u shfaq mjaft sensuale dhe joshëse duke treguar se për të mosha është thjesht një numër.

Në imazhin e realizuar nga fotografja Chiara Meierhofer Muscarà, Sandra Milo u komplimentua shumë dhe mori komente pozitive.

Image

“Për Flewid ajo përfaqëson larminë e moshës në industrinë e modës dhe bukurisë,”- shkroi drejtoresha e revistës, Emi Marchionni.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat