Aktori i njohur nuk dëshiron që një rrugë ta mbajë emrin e tij

Bota e Yjeve

Aktori i njohur nuk dëshiron që një rrugë ta mbajë emrin e tij

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 16:43
Ryan Reynolds

Ryan Reynolds nuk dëshiron që një rrugë të jetë me emrin e tij.

Ryan Reynolds nuk dëshiron që qytetarët e Vancouver të ecin nëpër një rrugë që ka emrin e tij.

Aktori i “Deadpool” iu përgjigj një peticioni që kërkonte pikërisht atë në qytetin e tij kanadez.

“Shumë i mirë, por i vështirë”, shkroi Reynolds në Twitter. “Nëse trafiku lodhë, të gjithë do të thonë,” Ryan Reynolds është një rrëmujë “ose” Ryan Reynolds është vërtet i mbrapshtë. “Vëllezërit e mi do ta shijonin shumë këtë”.

Image

Peticioni Change.org filloi nga “The Kevin and Sonia Show me Tara Jean” në 104.9 KiSS RADiO të Vancouver dhe thotë se “djali i preferuar i qytetit, Ryan Reynolds, meriton të ketë një rrugë me emrin e tij (ose të paktën një korsi) . Është koha”.

“Jo vetëm që ai na ka marrë  zemrat në ekranin e madh, përpjekjet e tij humanitare e kanë bërë atë një thesar të dashur lokal që përmbledh më të mirën e qytetarëve të Vancouverit dhe plotësisht meritor për këtë njohje në vendlindjen e tij”, thotë peticioni. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat