Nora Istrefi vë në pah hiret trupore në fustanin provokues

Bota e Yjeve

Nora Istrefi vë në pah hiret trupore në fustanin provokues

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 19:15
Nora Istrefi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka prej muajsh që nuk ka sjell ndonjë këngë të re për fansat e saj.

Ajo ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, Nora ka realizuar disa fotografi të reja në dyqanin e mikut të saj, stilistit Valdrin Sahiti, ku ka pozuar me një fustan mjaft provokues.

Image

E veshur me një fustan të zi dhe me prerje të shumta përgjatë trupit, Nora nuk hezitoi që të vërë në pah hiret e saj trupore.

Imazhet në fjalë, ajo i ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram, duke marrë pëlqime e komente të shumta nga ta.

Nora përndryshe së fundmi ka filluar të merret edhe me një biznes të ri, të cilin planifikon ta zhvillojë mes Prishtinës dhe Stambollit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat