Arta Nitaj nuk i ndahet palestrës, ngacmon keq me veshjen e ngushtë

Bota e Yjeve

Arta Nitaj nuk i ndahet palestrës, ngacmon keq me veshjen e ngushtë

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 21:23
Arta Nitaj

Arta Nitaj i ka provokuar ndjekësit me paraqitjen e fundit.

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, është një nga emrat më të komentuar.

Ajo është aktive në rrjete sociale dhe ndiqet nga një numër i madh i njerëzve.

Image

Arta publikon imazhe të ndryshme, përfshirë edhe ato nga palestra. Së fundmi ajo i ka ndarë disa imazhe ku tregon format seksi trupore.

Duke qenë tejet aktive në palestër, Arta ka arritur rezultate tejet pozitive dhe kjo vihet re edhe në fotot e fundit ku ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat