E kuruar në çdo detaj, fansat u “çmenden” pas pozave të fundit të Xhensilës

Bota e Yjeve

E kuruar në çdo detaj, fansat u “çmenden” pas pozave të fundit të Xhensilës

Më: 2 dhjetor 2020 Në ora: 00:46
Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, është një nga emrat më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Përveç muzikës që bën, publiku ka interes edhe për jetën e saj private.

Në profilin e saj në “Instagram” ajo numëron 1.6 milionë ndjekës, me të cilët ndan herë pas here fotografi ku shfaqet e kuruar në çdo detaj, apo edhe imazhe familjare.

Së fundi, këngëtarja ka vendosur që të publikojë disa imazhe nga prapaskenat e një seti fotografik, teksa mahnit të gjithë me dukjen.

Image

Xhensila shfaqet e veshur një rrobdëshambër, ndërsa ka realizuar një make-up të bukur dhe flokët i ka të rregulluara.

Sapo këngëtarja ka postuar fotot, fansat i kanë pëlqyer shumë dhe nuk ia kanë kursyer komplimentat. Xhensila dukej në super formë dhe si gjithmonë shumë e ëmbël.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat