Genta kthehet në kohë, publikon foto të realizuara vite më parë në Australi

Bota e Yjeve

Genta kthehet në kohë, publikon foto të realizuara vite më parë në Australi

Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 19:55
Genta

Genta Ismajli ka hapur arkivat.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, është shumë e dashur për publikun.

Ajo ndër vite ka pasur rreth vetes fansa të shumtë të cilët vazhdojnë ta mbështesin shumë edhe sot.

Me ta këngëtarja ndan imazhe nga më të ndryshmet, madje edhe nga përditshmëria, prandaj së fundmi ka zgjedhur ti hap arkivat për ti publikuar disa nga ato të realizuara më parë.

Fotot janë realizuar para disa vitesh në Australi dhe Genta duket në top-formë edhe atëherë.

Sa i përket muzikës, sukseset e Gentës nuk po ndalen, e nga jeta private po e shijon në maksimum lidhjen e dashurisë me biznesmenin turk, Usta.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat