Rrëfehet balerina: Nuk i kuptoj ngacmimet e meshkujve shqiptar

Bota e Yjeve

Rrëfehet balerina: Nuk i kuptoj ngacmimet e meshkujve shqiptar

Më: 12 dhjetor 2020 Në ora: 14:47
Adel Lami

Bukuroshja Adel Lami, së fundmi ka folur për marrëdhënien me meshkujt shqiptar ne emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA.

Fillimisht ajo theksoi për moderatoren Ester Bylyku se mes një djali shqiptar dhe një të huaji zgjedh opsionin e dytë sepse ndihet më e kuptuar nga ata. 

Ndërsa më pas, foli për mënyrën si afrohen djemtë shqiptar e cila është shumë ndryshe me të huajt.

Adel tha: ‘Ka patur raste që kam qenë ulur në një vend dhe më pas më ka ardhur një mesazh në Instagram, këtë formë nuk e kuptoj. Kjo ndodh në Shqipëri, sepse jashtë kush dëshiron të të flas vjen në tavolinë, dhe nëse ti nuk ke dëshire ai largohet.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat