Ja çfarë duhet të keni që Trejsi Sejdini t’ju konsiderojë si opsion

Bota e Yjeve

Ja çfarë duhet të keni që Trejsi Sejdini t’ju konsiderojë si opsion

Më: 13 dhjetor 2020 Në ora: 07:17
Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini është një nga emrat më të lakuar të showbizzit shqiptar.  Bukuroshja brune herë pas here lakohet nga mediat për fotot hot që poston dhe “rrëmujën” e vogël që shkakton.

Së fundmi e ftuar në Prive, Trejsi për 60 sekonda i është përgjigjur disa pyetjeve mjaft pikante. Një ndër to ishte dhe: Çfarë  duhet të ketë një mashkull që ti ta konsiderosh si opsion?

 Për Trejsin mjafton që mashkulli që ka në krahë ta bëjë të ndihet  mirë dhe gjërat e tjera nuk kanë rëndësi.

“Mjafton të më bëjë që të ndihem shumë mirë”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat