Kur e humbe virgjërinë? ‘Gangsterja’ e Elbasanit zbulon detaje intime dhe flet për lidhjen me reperin, Don Xhoni: Ja për sa miliona euro do luaja në skena erotike

Bota e Yjeve

Kur e humbe virgjërinë? ‘Gangsterja’ e Elbasanit zbulon detaje intime dhe flet për lidhjen me reperin, Don Xhoni: Ja për sa miliona euro do luaja në skena erotike

Më: 14 dhjetor 2020 Në ora: 16:23
Trejsi Sejdini

Ish-Missi, Trejsi Sejdini është vendosur në qendër të vëmendjes së mediave kohët e fundit, pasi u përfol për një romancë me reperin, Don Xhoni.

‘Gangsterja e Elbasanit’ u shpreh se nuk janë të dashur dhe janë takuar me njëri-tjetrin thjesht për një bashkëpunim.

Gjatë një intervistë për ‘Prive’, ajo tregoi detaje nga jeta e saj personale, teksa zbuloi e lidhja e saj më e gjatë ka zgjatur katër vite, por kur u pyet moshën kur ka humbur virgjërinë refuzoi të përgjigjej.

Trejsi Sejdini tha se personi i fundit që i ka thënë ‘të dua’ është nëna e saj, ndërsa tregoi se një mashkull për të qenë në krah të saj thjesht ‘duhet ta bëjë të ndihet mirë’.

Ajo gjithashtu u pyet nëse do luante në skena erotike për 1 milionë euro, dhe ish-Missi u përgjigj: ‘Normal që po.’

Image

Pjesë nga intervista:

Kujt i ke thënë për herë të fundit të dua?

Trejsi Sejdini: Mamit tim

Cfarë duhet të ketë një mashkull që ta konsiderosh si opsion

Trejsi Sejdini: Mjafton të më bëjë të ndihem mirë

Sa ka zgjatur lidhja jote më e gjatë

Trejsi Sejdini: Katër vite, mendoj

Image

Përdor photoshop?

Trejsi Sejdini: Nuk ka modele në botë që nuk përdor

Cila është e vërteta për lidhjen me Don Xhon?

Trejsi Sejdini: Është thjesht një bashkëpunim dhe jam e lumtur që bashkëpunoj me djalin në fjalë

Sa shpenzon në muaj

Trejsi Sejdini: Varet, jam pak e shpenzuar

A do luaje në film me skena të nxehta

Trejsi Sejdini: Normal që po

Një Miss shqiptar që të duket më e bukur se vetja?

Trejsi Sejdini: Adrola Dushi

Kur e humbe virgjërinë

Trejsi Sejdini: Prapë pyetje ‘hot’, jo nuk do i përgjigjem.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat