Cilin këngëtar e la me pasoja dhe të varur pas seksit Rita Ora?

Bota e Yjeve

Cilin këngëtar e la me pasoja dhe të varur pas seksit Rita Ora?

Nga: D.B. Më: 18 dhjetor 2020 Në ora: 18:41
James Arthur dhe Rita Ora

Këngëtari i njohur James Arthur është përfolur për një lidhje me Rita Orën. Kjo lidhje edhe pse nuk ishte afatgjatë, ka lënë disa “pasoja” në jetën e tij. Ose të paktën, kështu shprehet tashmë James Arthur.

Deklarata e tij e fundit, ka surprizuar çdokënd. Sipas tij, lidhja me Rita Orën e ka bërë atë të varur ndaj seksit.

Ai ka rrëfyer netët që ka kaluar me këngëtaren shqiptare dhe më pas braktisjen nga kjo e fundit. Ai thotë se Rita është shkaktarja e vetme e kësaj varësie, e cila sa vjen dhe bëhet më problematike për të.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat