‘Jam në kërkim të dashurisë, do vishem si murgeshë’/ Habit ylli televiziv, heq dorë nga veshjet seksi

Bota e Yjeve

‘Jam në kërkim të dashurisë, do vishem si murgeshë’/ Habit ylli televiziv, heq dorë nga veshjet seksi

Më: 21 dhjetor 2020 Në ora: 07:37
Megan Barton-Hanson

Ylli televiziv, Megan Barton-Hanson, ka deklaruar për vitin 2021, se kërkon një partner serioz.

Ajo është zotuar se do të heqë dorë nga veshjet seksi dhe se do të fillojë “të vishet si një murgeshë” në mënyrë që të gjejë dashurinë.

Biseksualja ka shijuar një marrëdhënie me tekstshkruesin dhe futbollistin 28-vjeçar, Chelcee Grimes, pasi u shoqërua edhe me 22-vjeçarin Wes Nelson. Por tani ajo u bëri thirrje lexuesve të “The Sun” se “single”.

“Unë kurrë nuk kam qenë engjëllore, por do të filloj të vishem si një murgeshë për Vitin e Ri. Tani jam duke kërkuar dashurinë. Ndihem sikur në moshën time kam pasur takime të mjaftueshme, partnerë të mjaftueshëm dhe mjaft për të takuar njerëz të ndryshëm, nuk kam lidhje me humbjen e kohës”, shprehet ylli televiziv.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat