62 vjeqare, Madonna ju bën konkurrencë të gjithave

Bota e Yjeve

62 vjeqare, Madonna ju bën konkurrencë të gjithave

Nga: H.O. Më: 21 dhjetor 2020 Në ora: 09:20
Madonna

Ajo po i bën homazhe një këngë të nënvlerësuar nga katalogu i saj i fundit.

Dhe Madonna u shfaq në selfie në historitë e saj mahnitëse në Instagram të dielën në mbrëmje, kur ajo kishte veshur një bluzë të zezë dhe fund bikine.

Ajo ka nxjerrur këmbët e saj, me veshjet e shkurtëra për të treguar kofshet e saj.

Madonna ndonëse në moshën 62 vjeqare shihet një konkurrente për vajzat e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat