Khloe Kardashian ngriti 'temperaturat' e fotot e egra

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian ngriti 'temperaturat' e fotot e egra

Nga: H.O. Më: 21 dhjetor 2020 Në ora: 09:40
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian ngriti temperaturat derisa publikoj disa foto të 'egra' nga rezidenca e saj luksoze në Hidden Hills në Instagram të dielën.

Duke u shfaqur me sytjena të zeza sportive dhe një palë të brendshme ka treguar këmbët e gjata.

Ajo pozoj shumë joshëse në mes të një numri të madh qantash dhe bagazhe të Louis Vuitton.

Ajo ka zhveshur pallton e saj të gjatë për të treguar trupin e saj mahnitës./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat