Justin Bieber ka treguar hapur se si feja e krishtere ka reaguar në jetën e tij dhe martesën me Hailey

Bota e Yjeve

Justin Bieber ka treguar hapur se si feja e krishtere ka reaguar në jetën e tij dhe martesën me Hailey

Nga: D.B. Më: 21 dhjetor 2020 Në ora: 14:34
Justin Bieber dhe Haily Bieber

Fituesi i çmimit Grammy, kohëve treguar është parë shumë shpesh nën shoqërinë e pastorit, Carl Lentz, shkruan Daily Mail.

Gjatë ditës së djeshme (e shtunë) çifti i njohur janë parë në Santa Barbara, duke shijuar një drekë romantike.

26-vjeçari mbante një bluzë të thjeshtë dhe një palë pantallona, kurse këto i ka përshtatur me këpucë unike.

Njëjtë sikurse krijuesi i hitit “Baby”, edhe Haily Bieber mbante veshje komode, për të cilat mund të lëvizte më lirshëm.

Po ashtu, për shkak të masave kundër pandemisë coronarus, dyshja janë parë me maska mbrojtëse.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat