Adelina Tahiri i bën dedikimin romantik bashkëshortit me rastin e ditëlindjes

Bota e Yjeve

Adelina Tahiri i bën dedikimin romantik bashkëshortit me rastin e ditëlindjes

Më: 21 dhjetor 2020 Në ora: 15:25
Adelina Tahiri

Adelina e ka uruar publikisht bashkëshortin për ditëlindje.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, sot e ka një ditë të veçantë.

Kjo për faktin se bashkëshorti i saj feston ditëlindjen dhe nuk ka munguar urimi romantik i saj nëpërmjet Instagramit.

“Urime ditëlindjen gjysma ime! Falemderit qe te kam”, ka shkruar ajo pranë postimit të një fotografie në të cilën shfaqet duke u përqafuar me burrin që ia ka rrëmbyer zemrën.

Ata së bashku kanë një djalë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat