Pasi ‘demaskoi’ Ana Lleshin, Arjon Luli shfaqet ne vaskë me modelen e njohur duke e prekur tek…! Ja pozat erotike të tyre

Bota e Yjeve

Pasi ‘demaskoi’ Ana Lleshin, Arjon Luli shfaqet ne vaskë me modelen e njohur duke e prekur tek…! Ja pozat erotike të tyre

Më: 21 dhjetor 2020 Në ora: 16:17
Arjon Luli dhe Serena Sula

Arjon Luli rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve disa javë më parë për shkak të fotos që publikoi në rrjete sociale, ku shfaqej në shtrat me Ana Lleshin.

Teksa pranoi publikisht se kishte shprehur dëshirën për të krijuar një familje me Lleshin, disa foto të tjera po qarkullojnë në rrjet.

Arjoni shfaqet nën shoqërinë e modeles së njohur, Serena Sula.

Ata shfaqen të dy në vaskë dhe duken shumë të afërt me njëri-tjetrin, pasi Luli shihet duke i prekur edhe të pasmet.

Konkurrenti i “Përputhen” hodhi poshtë pothuajse çdo gjë që 26-vjeçarja, Ana Lleshi, kishte thënë në lidhje me historinë që fshihej pas atyre pamjeve, duke thënë se ajo është një femër shumë dinake.

Sipas tij, Lleshi është gjithmonë në kërkim të një preje dhe kjo e ka shtyrë që të tregojë publikisht të vërtetën, që asnjë nga djemtë e tjerë konkurrentë në program të mos mashtrohen si ai.

Ndër të tjera, Arjoni rrëfeu publikisht se mes tyre kishte pasur marrëdhënie intime dhe se i kishte propozuar që të dilnin nga programi e të bashkëjetonin për të krijuar më pas një familje.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat