Ribashkohet çifti i njohur i showbiz-it pasi u ndanë kohë më parë

Bota e Yjeve

Ribashkohet çifti i njohur i showbiz-it pasi u ndanë kohë më parë

Më: 21 dhjetor 2020 Në ora: 17:02
Eros Ramazzotti dhe Marica Pellegrinelli

Eros Ramazzotti dhe partnerja e tij Marica Pellegrinelli janë kthyer bashkë.

Eros Ramazzotti, këngëtari i famshëm italian dhe partnerja e tij Marica Pellegrinelli, i kishin dhënë prej disa kohësh fund marrëdhënies së tyre, shkruan Reutir.

Eros dhe Marica u martuan në 2014-ën por ata jetuan së bashku për gati 10 vjet.

Ata janë prindër të një vajze dhe një djali, mirëpo duket se gjërat s’po shkonin aq mirë mes tyre.

Pas ndarjes, mediat italiane raportuan për romanca të reja për secilin prej tyre, por duket se asgjë s’ka qenë serioze.

Image57-vjeçari dhe modelja 25 vite më e re duket se kanë gjetur sërish gjuhën e përbashkët.

Mësohet se ata po jetojnë në të njëjtën shtëpi, mirëpo dyshja ende nuk ka konfirmuar ende asnjë lajm ribashkimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat